Jan Fabiańczyk.
Poznaj naszego eksperta

Jan Fabiańczyk ps Majami, bohater dwóch części Pitbulla – “Nowe porządki” oraz “Niebezpieczne kobiety” reżyserii Patryka Vegi. Jeden z najsłynniejszych policjantów w Polsce lat 90.

Jego osoba zainspirowała słynnego, polskiego reżysera – Patryka Vegę, do stworzenia dwóch wielkich produkcji Pitbull’a – Nowe porządki i Niebezpieczne kobiety. W rolę Janka wcielił się aktor Piotr Stramowski.

Mało kto słyszał o Fabiańczyku, ponieważ jako funkcjonariusz, pracował pod przykrywką, z powodzeniem rozpracowując Grupę mokotowską. W środowisku policyjnym to prawdziwa legenda.

Wśród ogromnych zasług, są również ogromne kontrowersje. Majami obserwował gangstera o pseudonimie “Żelazko”, który znęcał się nad swoimi ofiarami. Jego złapanie skutkowało dyscyplinarnym zwolnieniem ze służby, a także 2 letnim więzieniem.

Historia słynnego “Majamiego“, prawdopodobnie nie byłaby znana, gdyby nie dziennikarz Artur Górski. autor bestsellerowej rozmowy z Jarosławem Sokołowskim “Masa o kobietach polskiej mafii”. W 2018 roku pojawiła się książka pt. “Majami Zły Pies” wyżej wymienionego autora.

W książce Janek opowiada swoją historię, płynnie przechodząc z jednego wydarzenia do drugiego. Książka jest napisana w formie wywiadu, a nasz bohater jest narratorem wydarzeń ze swojej przyszłości.

Książka pt. Majami Zły Pies, to trzymająca w napięciu opowieść o niezwykłym człowieku, który od najniższego stopnia pnie się w górę, realizując najtrudniejsze zadania. Swoje poświecenie i pełne oddanie Policji przepłaca dyscyplinarnym zwolnieniem i trafieniem do więzienia, gdzie przychodzi mu przebywać z osobami, które sam posłał za kratki.

Dziś Jan Fabiańczyk realizuje się w przemyśle aktorskim. Zagrał już w sześciu filmach i dwóch serialach.

Seriale:

Obejrzyj z dźwiękiem

Jan Fabiańczyk, często jest zapraszany do programów telewizyjnych i radiowych jako ekspert do spraw “Policji”. Jego wiedza i doświadczenie są nieocenione. 

Janek, to także entuzjasta nowych technologii, dlatego dołączył do zespołu SpyONE, aplikacji do kontroli telefonu dziecka. Janek jest nie tylko “twarzą” marki SpyONE, ale także ekspertem. Każdego dnia pomaga rodzicom i osobą zdradzanym w ujawnieniu prawdy.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z Jankiem

Obejrzyj z dźwiękiem

Obejrzyj z dźwiękiem

Obejrzyj z dźwiękiem

Obejrzyj z dźwiękiem

Obejrzyj z dźwiękiem

Obejrzyj z dźwiękiem

Dieta od Serca – Catering dietetyczny

Jan Fabiańczyk to także osoba, która od lat propaguje zdrowe odżywianie i styl życia oparty na dobrych nawykach żywieniowych. Jest on również twarzą firmy Dieta od Serca, która oferuje kompleksowe programy dietetyczne dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę. Dzięki zaangażowaniu Jana oraz jego wiedzy i doświadczeniu, wiele osób zdobyło cenne informacje na temat właściwego odżywiania oraz zdołało osiągnąć swoje cele związane ze zdrowiem i kondycją fizyczną.

Dieta od Serca to firma zajmująca się cateringiem dietetycznym, która oferuje zdrowe i smaczne posiłki dostarczane pod wskazany adres. Firma ma siedzibę w Warszawie i obsługuje klientów z całego kraju. Dieta od Serca proponuje różne rodzaje diet, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. Można wybrać między innymi dietę wegetariańską, bezglutenową, niskokaloryczną, sportową czy dla diabetyków. Dieta od Serca dba o jakość i świeżość składników, a także o urozmaicenie i atrakcyjność menu. Firma współpracuje z doświadczonymi dietetykami i kucharzami, którzy tworzą zdrowe i pyszne potrawy. Dieta od Serca to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę i samopoczucie, a nie mają czasu lub ochoty gotować samodzielnie.

Firma Dieta od Serca cieszy się pozytywnymi opiniami swoich klientów, którzy doceniają smak i jakość dostarczanych posiłków. Klienci chwalą także profesjonalną obsługę, terminowość i elastyczność firmy. Dieta od Serca pomaga osiągnąć cele zdrowotne i estetyczne, poprawia samopoczucie i dodaje energii. Firma Dieta od Serca ma także wiele certyfikatów i nagród, które potwierdzają jej wysoki standard i zaufanie na rynku. Firma Dieta od Serca to nie tylko catering dietetyczny, ale także edukacja żywieniowa i wsparcie dietetyczne. Firma oferuje swoim klientom możliwość konsultacji z doświadczonymi dietetykami, którzy pomagają dobrać odpowiednią dietę i udzielają porad na temat zdrowego stylu życia.