Podsłuch telefonu Android, a kontrola telefonu dziecka

Podsłuch w telefonie z systemem Andorid, jako narzędzie bezpieczeństwa i kontroli dziecka.

Rodzice przed zakupem urządzeń mobilnych dla swoich dzieci, często zadają sobie pytanie o bezpieczeństwo i kontrolę przeglądach treści w internecie. Telefony z system Android nie mają wbudowanych narzędzie do kontroli rodzicielskiej. Aplikacje ze Sklepu Play, są widoczne na urządzeniu i dzieci robią wszystko by usunąć je z telefonu lub szukają innych sposobów dotarcia do zakazanych treści. Wychodzimy z założenia, że pewne treści rodzice powinni blokować zdalnie, bez wiedzy dzieci. W tym celu zalecamy korzystanie z aplikacji zewnętrznej, do kontroli i monitoringu telefonu dziecka, typu SpyONE. W dzisiejszych czasach rodzice są bardzo zabiegani i robią wszystko, by zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki życia. Dlatego stworzyliśmy aplikację, która spełnia rolę podsłuchu na telefon. Dzięki niej, rodzice mają pełną kontrolę nad przeglądanymi stronami, wiadomościami sms, treściami z komunikatorów Social Media.

Jak zainstalować aplikacje do podsłuchu telefonu

1. Dokonaj zakupy subskrypcji aplikacji do kontroli telefonu

 

 

 

 

 

 

 

Dokonując zakupu subskrypcji aplikacji do podsłuchu telefonu, uzyskasz unikalny login, hasło, instrukcję instalacji, profesjonalne wsparcie techniczne i wiele więcej. Wszystkie informacje wyślemy drogą mailową.

2. Fizyczny dostęp do telefonu, na którym przeprowadzimy instalację aplikacji.

Fizyczny dostęp do telefonu, to jedyny sposób instalacji aplikacji. Tylko tak, możemy skonfigurować program, by działał poprawnie.
Pamiętaj* Nie ma aplikacji szpiegowskich, które można zainstalować zdalnie.

2. Podsłuchuj, kontroluj i monitoruj telefon dziecka zdalnie.

G

Gdy program zostanie zainstalowany na telefonie docelowym, uzyskasz dostęp do ogromnej ilości funkcji  zdalnego monitorowania i podsłuchiwania drugiej osoby. Aplikacja jest całkowicie niewidoczna i pracuje w tle. Jeśli widzisz, że z Twoim dzieckiem dzieje się coś niedobrego. Zaloguj się do panelu z dowolnego urządzenia cyfrowego i sprawdź wszystkie wiadomości połączenia.

 • Najlepsza aplikacja do szpiegowania odwiedzanych strony internetowych.
  Monitoruj aktywność swoich dzieci w internecie. Sprawdzaj jakie odwiedzają strony internetowe. Dzięki tej funkcji wychwycisz te najbardziej niebezpieczne dla najmłodszych i zablokujesz do nich dostęp.
 • Oglądaj i nagrywaj ekranu na żywo.
  Rodzice mogą kontrolować w czasie rzeczywistym co dzieci i nastolatki robią na telefonie. Rodzice mogą rejestrować filmiki z ekranu na żywo.
 • Śledzenie lokalizacji telefonu dziecka – GPS Tracker.
  Coraz częściej słyszy się o napadach, kradzieżach czy  porwaniach. Dzięki tej funkcji rodzice mogą mieć kontrole gdzie ich dziecko właśnie się znajduje. Mogą, także sprawdzić gdzie dziecko było w danych czasie. Aplikacja szpiegowska rysuje ścieżkę, po której poruszała się osoba z zainstalowanym programem do podsłuchu telefonu.
 • Szpiegowanie i podsłuch komunikatorów internetowych i mediów społecznościowych.
  Komunikatory internetowe i aplikacje społecznościowe w dzisiejszych czasach stały się głównym źródłem komunikacji i rozrywki dla młodych ludzi. Dzięki aplikacji do podsłuchu telefonu, rodzice mogą kontrolować z kim i o czym rozmawiają dzieci.
 • Nagrywanie dźwięków otoczenia dzięki aplikacji szpiegowskiej
  Ta opcja powala nam nagrać wszystkie dźwięki otoczenia. Pozwala to na uchwycenie rozmów, które się odbywają w okolicy telefonu. Podsłuch telefonu daje nam możliwość sterowania kamerami , nagrywać otoczenia, słuchać na żywo i wiele więcej.
 • Nagrywanie rozmów i przechwytywanie wiadomości tekstowych.
  Dzieci i nastolatki mają obsesję na punkcie wykonywania połączeń telefonicznych do przyjaciół. Czasami nie zdają sobie sprawy, jak dużo czasu spędzają na takich rozmowach. Rodzice mogą kontrolować czas jaki dzieci spędzają na rozmowach, a także kontrolować treści wiadomości SMS.

AboutSpyONE Podsluchy24
Autor wielu poradników dotyczących zdrad. Specjalista od aplikacji monitorujących i kontrolujących telefon. Prywatny detektyw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *